piątek, 1 listopada 2013

Rockstar z Kanady już jutro zawita do Polski! Bilety są jeszcze w sprzedaży

Długo oczekiwany przez polskich fanów koncert Nickelback odbędzie się 2 listopada w warszawskiej hali Torwar. Kanadyjska grupa rockowa odwiedzi nasz kraj w ramach trasy „The Hits Tour”.

/Fot. Materiały prasowe
Po wyprzedanej trasie koncertowej z 2012 roku, promującej ostatni album „Here and Now” zespół powraca do Europy. – Było tak wielu fanów, którzy nie mogli kupić biletów, że byliśmy wręcz zalewani prośbami o nowe koncerty. Poza tym uwielbiamy grać w Europie! – komentuje wokalista Chad Kroeger.

Nickelback zagra największe przeboje z ponad dziesięciu lat, a więc szykuje się niezapomniane widowisko. Zespół znany jest ze świetnych, energetycznych występów, podczas których serwuje potężną dawkę emocji i rocka na najwyższym poziomie. Kapela ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Zdobyła między innymi 3 statuetki American Music Awards, 3 Billboard Music Awards, 12 Juno Awards. Otrzymała też 5 nominacji Grammy. Na całym świecie sprzedała ponad 50 milionów płyt.

Grupa została założona w 1995 r. przez wokalistę i gitarzystę Chada Kroegera, basistę Mike’a Kroegera, perkusistę Ryana Vikedala i gitarzystę Ryana Peake’a. Zadebiutowała w 1996 r. krążkiem "The Curb". Niezwykłą popularność przyniósł jej jednak dopiero trzeci studyjny album "Silver Side Up" z How You Remind Mektóry stał się najbardziej znanym utworem tej mega gwiazdy rocka. Największy sukces odniosła jednak piąta płyta zespołu „All The Right Reasons” (2005). Dwa kolejne krążki „Dark Horse” (2008) i „Here and Now” (2011) również odbiły się szerokim echem, zwłaszcza ostatni, na którym znajdują się takie smakowite muzyczne kąski jak Lullaby, Trying Not To Love You czy When We Stand Together. Po zapoznaniu się z nimi koncertowy apetyt polskich fanów Kanadyjczyków jeszcze wzrósł. Zostanie on zaspokojony już jutro, gdy słynny kwartet pojawi się na Torwarze. Supportować ich będzie amerykański zespół Skillet.

Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne na Eventim.pl i Livenation.pl w cenie 161 zł (trybuny). Miejsca na płycie (161 zł) i golden circle (193 zł) zostały już wykupione. Ci, którzy jeszcze nie mają biletu na pierwszy koncert Nickelback w Polsce powinni się śpieszyć. Nie wiadomo kiedy będzie następna okazja usłyszeć na żywo takie hity jak:  Burn It To The Ground, Photograph, Savin Me, Hero czy Rockstar.

Nickelback - timing

18:00 - otwarcie drzwi
19:30 - 20:15 Support - Skillet
20:45 - Nickelback

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz